Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

Bungalov ZARA 1

Bungalov ZARA 1

Viac informácií
Katalóg 70 Najpredávanejších projektov

Katalóg 70 Najpredávanejších projektov

Kúpte si náš nový katalóg spolu s najnovším vydaním časopisu Môjdom za zvýhodnenú cenu alebo priamo na našej stránke!

Viac informácií
Potrebujete vybaviť stavebné povolenie? Nechajte to na nás.

Potrebujete vybaviť stavebné povolenie? Nechajte to na nás.

Radi za Vás vybavíme potrebné povolenia k vašej stavbe.

Viac informácií

Máte otázky na naše projekty domov? Zavolajte nám.

Doprajte si kvalitné projekty domov bungalovov, poschodových domov, dvojdomov či projekty na mieru. Zavolajte nám ešte dnes.

70+ projektov domov

Projekty domov, ktoré voňajú novým domovom!

Projekty rodinných domov: bungalov je populárny, poschodový zas istota!

Vyberte si z viac ako 70 projektov
domov

  • Prezrite si projekty domov bungalovov, od malých rodinných domov až po projekty domov do tvaru L, ktoré rastú na popularite každým dňom!
  • Taktiež ponúkame projekty domov s garážou či bez, rodinné domy so zelenou strechou, projekty domov vo svahu či na úzky pozemok. To všetko a omnoho viac nájdete pod jednou strechou!

Projekty domov: Bungalov je TOP, no nie pre viacgeneračné rodiny

  • Projekty bungalovov sú v kurze viac než kedykoľvek, a to najmä vďaka svojej jednoduchosti a nadčasovosti.
  • Objavte desiatky moderných jednopodlažných projektov samostatne stojacich domov alebo dvojdomov, ktoré sú originálne a neopozerané. Kliknite na katalóg domov a vyberte si ešte dnes.
Viac ako 70+ projektov rodinných domov na výber! | Katalógové projekty

Prečo my?

1200+ zákazníkov

S pánom Župom a jeho tímom projektantov som v kontakte cez dva roky a keďže sme si zvolili vlastný projekt, tak sme ho často upravovali a vždy ochotne riešili naše požiadavky na úpravy projektu a tiež často nezmyselné požiadavky úradov pri stavebnom konaní. Z našej strany neľutujeme výber projekčnej kancelárie a v prípade spoločnosti DEVLEV platí, že kvalita sa dá nájsť aj za rozumnú cenu.

Miroslav Jurčo

Veľmi pekne ďakujeme firme DEVLEV za kvalitné vypracovanie projektovej dokumentácie k stavbe rodinného domu, boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom aj s cenou. Aj zmeny, ktoré sme potrebovali urobiť dodatočne, vyriešili promptne. Môžeme len odporučiť, dodržali všetko, na čom sme sa dohodli.

Maroš Lazár

100% spokojnosť so spoločnosťou DEVLEV. Určite odporúčam. Sú veľmi spoľahliví, komunikácia s rýchlou odozvou. Navrhnú Vám riešenia presne na mieru. Všetku komunikáciu s úradmi vybavia za Vás. Nemusíte nikam chodiť. Ďakujeme.

Iveta Kulíšková

So spoločnosťou DEVLEV a tímom okolo pána Ing. Župu mám len pozitívnu skúsenosť. Na vzniknuté neočakávané situácie našli vždy správne riešenia. Taktiež oceňujem dodržiavanie termínov a fakt, že ma pravidelne informovali o stave vecí, bez toho, aby som sa ja musel dopytovať na tieto informácie.

Ing. Miloš Cibuľa

Prvý slovenský katalóg domov s virtuálnou prehliadkou domov!

Objednajte si prvý katalóg rodinných domov na Slovensku s inovatívnou virtuálnou realitou.

Získajte nový pohľad na naše projekty domov pomocou mobilného telefónu a špeciálnych okuliarov, ktoré vám zaručia dokonalý zážitok.

Katalóg Devlev

Mapa realizovaných projektov