Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

Architekti Bratislava

Projekty domov, ktoré obsahuje náš katalóg domov, sú mimoriadne obľúbené medzi všetkými vekovými kategóriami. Je to najmä z toho dôvodu, že dokážeme splniť nároky aj tým najnáročnejším klientom, ktorých požiadavky nás každým dňom posúvajú vpred. Čo u nás nájdete? 

 

Objavte naše projekty rodinných domov

Hľadáte projekt moderného bungalovu? Alebo skôr túžite po viacgeneračnom poschodovom dome s balkónom? Potrebujete projekt bungalovu s obytným poschodím či vašu pozornosť upútal kontajnerový dom? To všetko (a áno, aj omnoho viac) zahŕňa náš katalóg domov. Pozrite si kategóriu, ktorá vás zaujíma a neváhajte nás kontaktovať s ďalšími otázkami.

poschodovy dom paula s garazou do tvaru L

 

Projekty domov na mieru

Projekt domu na mieru je pre vás najlepším riešením pokiaľ máte konkrétnu predstavu o vašom vysnívanom bývaní. Predstavy o domoch, ako napríklad bungalov, dvojpodlažný dom alebo dvojdom, to všetko s vami veľmi radi prekonzultujeme a pretavíme vaše predstavy do reality presne podľa vašich požiadaviek.

bytovy dom b01 obsahujuci socialne byty

Obnova bytových domov - rekonštrukcia

Milujeme dávať existujúcim stavbám novú tvár a obnoviť ich životnosť tak, že prinesú svojím obyvateľom ešte väčší komfort ako v doteraz. Naši architekti s vami veľmi radi prekonzultujú vaše požiadavky, aby sa prípadná obnova bytového domu zrealizovala podľa vašich predstav. 

 

Inžiniering

Rozhodli ste sa postaviť si svoj vysnívaný rodinný dom alebo vás láka projekt rekreačnej chaty či jednoduchá garáž pre svoje auto a potrebujete stavebné povolenie? Žiaden problém! Nechajte celý proces na nás a my za vás veľmi ochotne vybavíme všetky potrebné úkony, aby sa váš projekt mohol realizovať.

 

Máte záujem o niektorú z našich služieb? Alebo potrebujete poradiť pri rozhodovaní sa? Dajte nám vedieť. Kontaktujte nás na +421 904 496 372 alebo nám napíšte na info@katalogoveprojekty.sk. Radi vám poradíme.