Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

Začíname stavať náš katalógový dom ALENA

Bungalov ALENA predstavuje viac než len koncept na papieri - je to skutočná stavba, ktorú momentálne realizujeme. Okrem toho, že sme tvorcami tohto projektu, sme aj realizátormi stavby rodinného domu.

Viac o tomto projekte Bungalov ALENA nájdete na našej webovej stránke. 

Prevedieme Vás výstavbou tejto stavby rodinného domu. Priebežne budeme pridávať proces výstavby nášho KP ALENA, ktorý sme rozvrhli do jednotlivých častí a to nasledovne:

  1. Hrubá stavba 
  2. Holodom
  3. Štandard
  4. Dom na kľúč

Momentálne sa nachádzame v procese hrubej stavby.

Zakladanie domu

Zakladanie bolo realizované na základových pásoch a základovej doske z betónu. Takto to prebiehalo. 

Murovanie obvodových stien a priečok

Po zatvrdnutí železobetónových dosiek sme pokračovali v ťahaní obvodových múrov. Pre tento rodinný dom sme navrhli pórobetónové obvodové steny hrúbky 300 mm, zateplené tepelnou izoláciou z polystyrénu a minerálnej vlny hrúbky 180 mm.

Strecha domu

Strecha je valbová so sklonom strešných rovín 22°. Konštrukciu zastrešenia sme riešili montovaným väzníkovým krovom od spoločnosti KASPER.

Strešná krytina

Strešná krytina je tvorená z betónových škridiel TERRAN v čiernom prevedení vrátane všetkých doplnkov. Na streche je projektovaný strešný svetlík a svetlovod pre presvetlenie vnútorných priestorov stavby od spoločnosti VELUX.

Ak aj vy túžite po katalógovom projekte a zároveň chcete využiť možnosť výstavby Vášho rodinného domu, tak neváhajte nás kontaktovať cez info@katalogoveprojekty.sk