Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

Mobilné domy, modulárne domy a montované domy: Poznáte ich?

Montované domy, mobilné domy či domy na kolesách sú na Slovensku čoraz častejšie spomínané pojmy. Poznáte nejaký alebo zvažujete jeho kúpu? Na čo si treba dať pozor? 

Mobilný dom KOLODOM HOLIDAY

Modulárne a montované domy sú vhodné najmä pre tých, ktorí sú nedočkaví a chceli by bývať čo najskôr. Veľkou výhodou montovaných domov je skutočnosť, že ide o najkratší spôsob tvorby vlastného domova. Za pozitívum možno považovať tiež, že nie ste obmedzení vplyvmi počasia či zdĺhavým procesom tvorby projektu domu. Samozrejme, takáto rýchla stavba domu zaručí tiež nižší počet výrobných chýb.

 

 „Mobilný dom Kolodom myslí aj na budúcnosť klientov, a preto sú mobilné domy a montované domy vyrábané ako modulárne stavby. Vďaka tomu ich viete jednoducho po čase spojiť a mať tak dom ešte väčších rozmerov.“

Ing. Samuel Župa, Idea Maker

Mobilný dom Kolodom: rýchlo, vkusne, dostupne

Projekt s názvom Kolodom poskytuje bývanie v moderných drevených modulárnych domoch pre všetkých, ktorí chcú žiť život podľa vlastných predstáv. Ak sa trápite pre financie, nie ste spokojní so svojím aktuálnym bývaním alebo nemáte čas stavať murovaný dom, Kolodom je pre vás ideálnym riešením.

Nižšie vám uvádzame príklad postupu výstavby montovaného domu KOLODOM, ktorý zároveň funguje ako mobilný dom.

1. Výber modelu
2. Objednanie obhliadky pozemku skúsenými odborníkmi
3. Samotná obhliadka pozemku
4. Výber dispozície a návrh KOLODOMU - úprava podľa individuálnych požiadaviek
5. Podpis zmluvy
6. Projektová dokumentácia
7. Výroba KOLODOMU
8. Príprava pozemku
9. Preprava a inštalácia domu
10. Sťahovanie sa do nového domu :)

Mobilný dom KOLODOM FAMILY

Modulárne domy a montované domy = zaručená slovenská kvalita

Mnohí dodávatelia poskytujú záruky za svoje výrobky na desiatky rokov, čo nepriamo preukazuje istotu a vysokú kvalitu činností. Takéto podmienky spĺňa aj mobilný dom KOLODOM, ktorý je, ako sme sa dopočuli, „Mercedesom medzi mobilnými domami“.


POZRITE SI TIEŽ:

>>Modely mobilného domu Kolodom<<


Máte podobnú skúsenosť alebo problém s rozhodovaním sa? Dajte nám vedieť. Kontaktujte nás na +421 904 496 372 alebo nám napíšte na info@katalogoveprojekty.sk. Radi vám poradíme.