V dnešnej dobe nám ostáva príliš málo času na dôležité veci, ktoré sa nedajú vrátiť späť. Ak sa rozhodnete pre stavbu na kľúč, môžete sa venovať svojej rodine, priateľom a vašim spoločným koníčkom. Nie je zvláštne, že stavba budúceho domova na kľúč je stále vyhľadávanejšou službou.

Neustále prichádzame do kontaktu s mnohými stavebnými firmami, máme prehľad o kvalite ich práce, aj o cenách jednotlivých spoločností na území celého Slovenska. Vieme vám pomôcť s výberom tej správnej stavebnej spoločnosti, ktorá vám v požadovanej kvalite vyhotoví stavbu za najlepšiu možnú cenu. Keďže budeme váš projekt poznať podrobne, vrátane vašich nárokov a požiadaviek, budeme vedieť aký materiál a technológie preferujete, vieme pre vás vybrať spoločnosť, ktorá vám bude skutočne vyhovovať.

Máte záujem o cenovú ponuku na výpočet materiálu a samotnú výstavbu?

Vyberte si, ktorá je pre vás vhodná
*Žiadateľ odoslaním tohto dopytu udeľuje súhlas na spracovanie osobných údajov podľa nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.


Rodinné domy postavené na základe našich projektov

Dvojgeneračný rodinný dom v obci Hviezdoslavov

Klient Michal nás oslovil s požiadavkou vypracovania projektu pre stavbu dvojgeneračného rodinného domu.

Rodinný dom v Patrónke

Rodinný dom v Patrónke sme navrhli dispozične (123m2) k veľkosti pozemku. Podarilo sa nám vytvoriť praktický dom s prvotriednou architektúrou.

Začnite písať a stlačte kláves Enter pre hľadanie